O nás

Jsme Anna a Eva a známe se už od základky. Na gymplu jsme dokonce seděly ve stejné lavici. Poté nás život vedl každou trochu jiným směrem. Když jsme se po pár letech potkaly, zjistily jsme, že máme podobný pohled na svět a vizi vytvořit něco nového.

A tak začal v březnu 2017 projekt Play Day s cílem pomáhat smysluplně využívat volný čas dětí i dospělých, mladých i starších, jednotlivců i pracovních týmů.

Anna

Jsem celoživotně hladová po nových obzorech, znalostech a informacích. Profesně se již více než dvacet let věnuji oblasti koučování, kariérního a firemního rozvoje. Jsem maminkou dospívajícího Lukáše, který je středobodem mého vesmíru. Cvičím jógu, lyžuji, jezdím na kole a strašně ráda podnikám výlety do neznáma. Play Day vnímám jako příležitost učit se, objevovat a propojovat lidi a myšlenky, které za to stojí. Dávám tomu své srdce a také vše, co jsem se dodnes o světě, lidech a práci s nimi naučila.

Eva

Od dětství jsem trávila hodně času v přírodě a vztah k ní si přenesla i do svých studií a pozdějšího povolání. Mnoho let pracuji v životním prostředí, zajímá mě jeho ochrana a recyklace výrobků. Záleží mi na tom, co se děje s planetou, na které žijeme. Rodina je u mě vždy na prvním místě. Malému synovi Markovi věnuji svůj veškerý čas, on mě za odměnu nabíjí úsměvem a energií. Ráda chodím na výlety, baví mě lyžování, zahraji si tenis nebo volejbal. Play Day je realizací mých dosud neuskutečněných snů.

O Play Day

Play Day je o poznávání, nových obzorech a dobrodružství z překonávání sama sebe.

  • Chceme, abyste se s námi mohli pouštět do věcí, které jste si zatím pouze představovali: “Kdybych se tak konečně domluvil anglicky”, “Kdybych uměla hrát na piáno”, “Kdybych měl někoho, kdo mi ukáže jak cvičit jógu a relaxovat”, “Kdybych dokázala dát na plátno co vidím a cítím”… poznáváte se v tom?
  • Chceme, abyste se rozvíjeli a vzájemně motivovali i v rámci vašich pracovních týmů. S našimi lektory vám vytvoříme prostředí, ve kterém váš tým prožije radost ze společného zážitku. Můžete se “týmově” něčemu učit, něco nového zkoušet, tvořit, stavět, hrát na hudební nástroj, vaři… Paleta možností je široká. Můžete se k tomu scházet v kanceláři v pravidelných intervalech nebo si za odměnu sem tam dopřát kreativní teambuilding. Rádi s vámi vybereme to pravé.
  • Chceme, abyste odstranili své zábrany a začali naplno rozvíjet svůj talent. Díky privátnímu zaměření našich kurzů a lekcí, se už nemusíte bát jít někam, kde nikoho neznáte, kde se budete ostýchat – nejisti svým výkonem a nervózní z pátravých pohledů okolí. Svěřte se nám, společně najdeme to nejlepší řešení.
  • Chceme, abyste vy i vaši blízcí mohli trávit svůj volný čas kreativně a smysluplně. Máme dnes tolik lákadel, až někdy zapomínáme prožívat svůj život aktivně, rozvíjet se a učit. Je toho tolik, co můžeme poznat, navnímat, objevit. A je jedno, jestli nám je deset, třicet nebo sedmdesát! Ať jste kdokoli, není na co čekat