Soukromá výuka

Flexibilita je naší mantrou.

Typicky se jedná o dlouhodobý kurz, rozložený v čase; obvykle jde o 10-12 lekcí v délce 60 minut, 90 minut, případně delší – dle povahy aktivity:

Individuální lekce

Kde

Jde o výuku nebo volnočasovou aktivitu, kterou lze provozovat v soukromí (nejčastěji u klienta doma, v kanceláři – dle dohody).

Kdo

Nehraje roli, zda jste dospělý, dítě nebo senior.  Stačí mít chuť se něčemu učit, trávit smysluplně volný čas a přitom rozvíjet svůj talent nebo koníček.

Jak

Velkou výhodou je, že délku individuálních lekcí i jejich frekvenci si můžete libovolně nastavit dle svých preferencí; to samé platí i o konkrétním obsahu a zaměření výuky.

Skupinové lekce

Skupina

Výuku nebo volnočasovou aktivitu lze provozovat i ve dvojici, trojici nebo menší skupince, záleží na tom, co vás zajímá a s kým se o to chcete podělit. Může jít o sourozence, kteří se chtějí bavit nebo učit společně, případně kamarády, kamarádky nebo sousedy každé věkové kategorie.

Sleva pro hostitele

Když zformujete skupinku, pak je to pro vás nejen motivační, ale i výhodné: od tří účastníků je cena pro hostitele významně redukována, od pěti má účastník-hostitel kurz zcela zdarma!

Místo konání

Některé druhy lekcí (často výtvarné, sportovní) vyžadují speciálně vybavený prostor, zařízení nebo pomůcky, proto je nelze realizovat u klienta doma. Tým Play Day se v takovém případě postará o vhodné zázemí, dopravně dostupné pro konkrétní skupinu zájemců. To samé platí pro speciální, například víkendové akce, které pro vás zorganizujeme “all inclusive”.

Příklady soukromé výuky:

  • Nordic walking s kamarádkami pod vedením zkušené instruktorky
  • Kurz beatbox nebo graffiti pro dospívající kluky
  • Individuální příprava dcery na maturitu/přijímačky
  • Cvičení spojené s fyzioterapií pro babičku
  • Hra na kytaru pro neposedné sourozence
  • Kurz francouzštiny po skypu