Naši partneři

Mom4moms je místem, které má maminkám (a tatínkům) ulehčit jejich každodenní život a nabídnout na jednom místě vše, co by mohli pro sebe a své děti potřebovat. Díky m4m můžete využívat služby jiných maminek nebo nabízet ty své a přilepšit tak rodinnému rozpočtu, můžete nakupovat či prodávat zboží, sdílet zážitky, získávat informace či naopak svými zkušenostmi pomáhat jiným, scházet se, bavit se, chatovat a rozvíjet sebe i své ratolesti.

Unikátní projekt Veselého Příměšťáku vznikl proto, aby dal dětem příležitost se přirozeně seznámit se světem hudby, v její bohatosti a různorodosti. Není divu, když jeho zakladatelka Vlaďka hudbou sama žije – hraje na klavír a na cimbál, učí a koncertuje. Společně chceme usilovat o to, aby se Veselý Příměšťák rozrostl o další volnočasová témata a nabídl tak rodinám z Prahy a okolí mimořádně kvalitní a kreativní alternativu, jak zabavit jejich šikovné děti o prázdninách. 

Smyslem a účelem projektu Baby Office  je pomáhat rodičům najít rovnováhu mezi prací, rodinou a odpočinkovými aktivitami. Nabízí coworking (nejen pro maminky s dětmi), miniškolku s flexibilní docházkou, mobilní dětské koutky na firemních akcích a konferencích, zajišťuje eventy pro děti i rodiče a kromě jiného pravidelně pořádá tematické workshopy a semináře. Líbí se nám záběr i filosofie Baby Office a jsme moc rádi, že se můžeme vzájemně podpořit.

Věříme ve svobodu a rovnost mezi lidmi různých národností a přesvědčení. Ve spolupráci s neziskovou organizací CIC (Centrum pro integraci cizinců), chceme napomáhat integraci imigrantů, žijících legálně v České republice, do naší společnosti. S cizinci se proto můžete běžně potkat v řadách našich lektorů. Věříme, že i tato zkušenost bude pro vás obohacením.

Art´s Cool není jen škola malování. Je to škola vidění. Je to místo setkávání se zajímavými osobnostmi z oblasti umění. Jsme rádi, že můžeme v rámci naší výtvarné sekce zastupovat školu, která se na našem trhu vymyká právě osobnostmi, které zde vyučují. Máte tak šanci absolvovat skupinové nebo i individuální kurzy, které možná změní váš život.

Karol a Samar, dvě mladé dámy, které měly dostatek vůle a kuráže na to, aby si otevřely vlastní fotografické studio hned po ukončení umělecké školy. Jejich inovativní styl a vytříbený vkus nás inspiroval. Můžete vidět jejich práci i na těchto stránkách v sekci O nás. A my doufáme, že přležitostí ke vzájemné spolupráci najdeme ještě mnoho.