Reference

Výuka hry na klavír, 2018

Play Day je skvělá, profesionální agentura, mám s ní několik pozitivních zkušeností. Naposledy se můj syn zlepšoval ve hře na klavír. Lektor Dalibor je výjimečný učitel. Dokázal šestnáctiletého kluka namotivovat k tomu , že si každý den sedl, hrál na klavír a rád cvičil. Zlepšil mu nejen techniku, ale i výraz hry.  Je naprosto neuvěřitelné, jak dokáže pracovat se svými žáky.
 

Lucie Medková,                                                                Výkonná ředitelka Magna ČR o.p.s. a P2M Consulting, s.r.o

Výuka angličtiny a lektorka kroužku ve školce, jaro 2018

Elena Sharifova s dětmi
Spolupráce s Play Day mi přivedla domů lektorku angličtiny, která syny připravovala na přijímací zkoušky na gymnázium.
Lektorka Lenka byla velmi profesionální, milá a děti si ji oblíbily. 
Zadávala jim pravidelnou domácí přípravu a během lekcí 
řídila výuku tak, aby udržila jejich pozornost. 
Komunikace a Play Day byla vždy pohotová, vstřícná a korektní. Proto jsem se na ně opět obrátila, aby mi zajistili vedení zájmového
kroužku v privátní anglické školce. I to se povedlo a funguje velmi dobře.

Elena Sharifová, Central Preschool

TRAVEL THE WORLD s Markétou (a angličtinou), 3/03/2018

BE MY VALENTINE s Markétou (a angličtinou), 10/02/2018

Valentýnský workshop 
 
Valentýnský workshop byl nejlepší workshop, který jsem kdy zažila, plný zábavi a vyrabění. Pekly jsme perníčky, tvarovaly jsme z moduritu, udělaly jsme společné velké srce a přáníčka. Naučila jsem se spoustu anglištiny. Přístě přijdu zas!!!
 

Maruška Hauptfleischová , 9 let 

PAPER DAY s Markétou (a angličtinou), 20/01/2018

“Poznala sem: kačku, Lauru!!!, Irem!!!, Bylo to BOžský!!! vyrábjeli jsme hrady, byl to přímo happy den. je to super hlavně s kamarády. doporučuju!!! je to i z English a je to po 2 co tu sem. je to pro mě supr den. moc se mi ten den líbyl..”
 

Anička Krejčí, 8 let (první zprava)

Francouzština - firemní výuka, 2017-18

Mé pravidelné, individuální lekce francouzštiny  se slečnou Anežkou, která k nám do firmy dochází 1-2 týdně, jsou vždy pečlivě připravené, profesionálně vedené, ale zároveň i velmi přirozené a lidsky příjemné. Slečna Anežka je natolik talentovaná lektorka, že se jí podaří mi na krátkou chvilku uvěřit, že ji výuka se mnou snad i baví. A to i přes můj nevalný talent na jazyky, vrozenou lenost a s tím související slabou přípravu na naše  hodiny 🙂 
 
Děkuji PLAY DAY za zprostředkování tohoto cenného partnerství!!!

Jan Dietl, Marketing Director, LACTALIS ČR a SR

X- mas Baking s Markétou (a angličtinou), 16/12/2017

Děti si to moc užily a já také! Markétka má úžasný přístup! Když jsem si děti přebírala, tak ještě jsme tam zůstaly asi hodinu a dostaly se i k jiným tématům… Cukroví bylo spoustu a tolik druhů jsem ani nečekala … když to viděla naše babička pekařka, tak udělala ještě další dva druhy.. nevěřila, že tolik toho udělalo 5 dětí a jedna Markétka. Děkuji moc a těším se na pokračováni při kreslení/tvoření nebo dalších akcích.

Martina Alxasová (syn Alex, dcera Irem)

X-mas Baking in English s Markétou byl super nápad, díky Play Day!
Kačka přišla nadšená. Strávila téměř celý den pečením cukroví s lektorkou Markétou a partičkou dalších prima děcek. Naučila se několik nových slovíček, která mi dokonce ochotně zopakovala. Domů přinesla plnou krabičku cukroví. (Vosí hnízda a ty úžasné malinkaté křehoučké ořechové košíčky polité čokoládou už tedy nemáme). Zatímco Kačenka vykrajovala linecké a dělala binec v cizí kuchyni (hósana!), zvládli jsme s Milošem oběhnout celé obchodní centrum Černý Most několikrát kolem dokola, uf. Ale stálo to za to, dárky jsou konečně pod střechou. Takže se těšíme na další Play Day víkendový program pro děti a doufáme, že to bude dřív než na Velikonce!

Klára Vorlíčková (dcera Kačenka)

Kurz malování s Tomášem Lahodou, 10-12/2017

Děkujeme Play Day a Anně Pedretti za skvělou spolupráci s Ateliérem talentů CIC: podpora kreativních dovedností cizinců a vytváření prostoru pro sdílení s českou společností. Příběhy talentů atelieru zde.

Valery Sanichev, Centrum pro integraci cizinců