Příprava na opravnou maturitu z ČJ

Maturita z českého jazyka se vám napoprvé nepovedla?                    Chystáte se na opravný termín v září?

Naše lektorka Milena pro Vás připravila speciální online letní přípravku k procvičení a zopakování veškerých témat, se kterými se u didaktického testu z českého jazyka a literatury můžete setkat.

Nabízíme online večerní kurz vždy v úterý, a ve čtvrtek od 17:30 – 18:30 hod. Vzhledem k letním prázdninám však může být některý z termínů přesunut (vždy dle předchozí individuální dohody).

Obsah jednotlivých lekcí vychází z Katalogu požadavků zkoušek společné části maturitní zkoušky – český jazyk a literatura.

Termíny/témata jednotlivých lekcí:

5. 7. – Pravidla českého pravopisu

7.7.– Slovotvorná a morfologická analýza slovního tvaru

12.7. – Význam pojmenování

14.7. – Syntaktická analýza věty jednoduché a souvětí

19.7. – Porozumění celému textu i jeho částem

21.7. – Základní charakter textu

26.7. – Analýza výstavby výpovědi a textu

28.7. – Orientace ve vývoji české a světové literatury

2.8.  – Aplikace základních znalostí literární teorie na konkrétní text

Lekce v délce 60 minut jsou určeny pro malé interaktivní skupinky (do pěti studentů), které se potkávají 2 x týdně online. Na konci lekce zadá lektorka úkol na procvičení daného tématu doma. Lekce probíhají přes skype a pokud s tím skupina bude souhlasit, mohou být pro účely opakování i nahrávány. Pro zájemce o intenzivnější výuku lze kombinovat i s individuálními hodinami na míru.

Individuální lekce v čase dle domluvy nabízíme také k přípravě na opravnou část z písemné práce i ústní zkoušky z českého jazyka a literatury.

Lektorka Milena je v současné době na rodičovské dovolené, má několikaletou praxi s výukou českého jazyka a literatury na pražském gymnáziu a základní škole. Zároveň je kvalifikovanou hodnotitelkou Cermatu. Doučování se věnuje již přes deset let. V posledních letech se se studenty setkává pomocí online lekcí.

Co o ní říkají její bývalí studenti?

„Čeština byla vždy má nejslabší stránka. Díky skvělým schopnostem a osobitému přístupu lektorky jsem maturitu z češtiny zvládl a to dokonce za 2.” Tom

“Lektorka je velice milá, vstřícná a trpělivá. Vždy mi vyšla ve všem vstříc a vysvětluje velmi srozumitelně , tak aby bylo vše jasné. Také oceňuji její tipy a rady. Díky ní, mám dokonce ráda předměty, které jsem neočekávala, že někdy budu mít ráda.” Jana

“Co se týče přípravy na maturitu z českého jazyka, tak jste mě připravila velice dobře, a to jak na didaktický test, tak i na ústní zkoušení.” Jakub

Podmínky kurzu:

Kurz letní přípravky doporučujeme pořídit jako celek, tj. všech 9 lekcí, které obsáhnou látku didaktického testu jednotné maturitní zkoušky.

K rozšířenému opakování doporučujeme kombinovat s individuální přípravou, zvlášť pokud se jedná o opravu ze slohové nebo ústní části maturitní zkoušky. 

9 lekcí za 2 790, – Kč (310,- za lekci, 60 min.)

Pokud se rozhodnete absolvovat jen některá témata, prosím uveďte níže v přihlášce kolik lekcí si budete přát zakoupit. 

Při koupi 5 – 8 lekcí, cena za lekci = 330,- Kč

Při koupi 1 – 4 lekcí, cena za lekci = 370,- Kč

Individuální lekce “na míru” s lektorkou navíc po dohodě za 550,- Kč

Celková částka za objednané lekce vám bude fakturována před zahájením kurzu.

Garantujeme vrácení kurzovného po první lekci v případě, že vám styl výuky nebude z jakéhokoli důvodu vyhovovat.

————–

Máte zájem? Vyplňte prosím přihlášku níže a my se vám ozveme.

Máte otázku? Pište na anna@playday.cz

Těšíme se na vás!